Понеділок, 02 грудня 2019 12:24

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

           Всесвітній день боротьби зі СНІДом в Гірницькому професійно-технічному училищіВсесвітній день боротьби зі СНІДом відзначають щорічно, з 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

           Головна мета заходу – звернути увагу суспільства на цю проблему. 29 листопада в Гірницькому професійно-технічному училищі з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом проведено комплекс просвітницько- пізнавальних заходів. Зокрема, члени учнівського самоврядування оформили загально училищну інформаційну газету та тематичні плакати.
           Майстри в/н та вчителі провели з учнями бесіду з елементами тренінгу «Попереджений – значить захищений!», де учням нагадали основний теоретичний матеріал з проблеми ВІЛ-СНІДу, проаналізували нові статистичні дані щодо його поширення у світі та в Україні, змоделювали різні ситуації реальної взаємодії з ВІЛ-позитивними людьми на основі толерантного ставлення.

Читати 66 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa