Середа, 09 жовтня 2019 06:41

Маріупольський професійний машинобудівний ліцей долучився до ІІ-го Всеукраїнського уроку доброти

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Маріупольський професійний машинобудівний ліцей долучився до ІІ-го Всеукраїнського уроку доброти

У рамках відзначення Всесвітнього дня тварин 4 жовтня 2019 року благодійний фонд «Щаслива лапа» за підтримки МОН України запропонував закладам освіти України долучитись до ІІ-го Всеукраїнського уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Педагогічний та учнівський колектив нашого ліцею не залишився осторонь цієї події. Протягом 2-4 жовтня 2019 року у всіх навчальних групах були проведені позакласні години, на яких надана інформація про становище безпритульних тварин та факти з їхнього життя в Україні, що всі тварини заслуговують любові та турботи. Також класні керівники нагадали здобувачам освіти про адміністративну та кримінальну відповідальність за жорстоке поводження з тваринами. Викладач біології Стульнюк О. Л. створила фотозвіт уроків доброти та відправила БФ «Щаслива лапа» з метою встановлення нового рекорду України «Найбільша кількість уроків добра».

Всесвітній день тварин – це привід нагадати людям про їх відповідальність за домашніх та безпритульних тварин. Не можна забувати про те, що ставленням до тварин й оцінюється наша людяність.

Читати 59 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa