Четвер, 12 вересня 2019 12:47

Спеціалістами соціально-психологічної служби Маріупольського професійного машинобудівного ліцею проведений захід «Життя – це щастя!»

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Спеціалістами соціально-психологічної служби Маріупольського професійного машинобудівного ліцею проведений захід «Життя – це щастя!»

10 вересня щорічно відзначається Всесвітній день запобігання самогубствам. Він був заснований Всесвітньою організацією охорони здоров’я спільно з Міжнародною асоціацією по запобіганню самогубствам. Ця проблема останнім часом постала дуже гостро у суспільстві, особливо серед дітей та підлітків.

У Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї 10.09.2019 р. соціальним педагогом Губаревою В. П. та практичним психологом Богословською Н. І. був проведений виховний захід «Життя - це щастя!», який супроводжувався презентацією, соціальними відеороликами, також звучали пісні та вірші про цінність людського життя.

Захід, проведений спеціалістами соціально-психологічної служби ліцею, нікого з присутніх не залишив байдужими, хлопці та дівчата зробили висновки, що головна цінність для людини – це життя, дійсно, існує безліч варіантів вирішення різних життєвих проблем, безвихідних ситуацій не буває.

Не плач, коли життя жорстоке

Тобі стежину шле лиху,

Ще знайдеш щастя синьооке

На вкритім тернами шляху.

І не сумуй, коли яскраве

Для тебе сонце вмить зайде,

Ще прийде час — і зірка слави

Смарагдом в душу упаде.

Життя — це поле щастя й муки,

Тому до труднощів звикай,

Та головне — безсило руки

Ніколи ти не опускай!

Читати 91 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa