Вівторок, 10 вересня 2019 09:25

Маріупольський професійний ліцей будівництва повідомляє

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Маріупольський професійний ліцей будівництва повідомляє!

     На виконання листа від 29.08.2019 № 167 «Про підготовку і проведення першого уроку в 2019-2020 навчальному році в ЗП(ПТ)О області» та керуючись листом Міністерства освіти і науки України від 23.08.2019 № 1/9-531 «Щодо ціннісно орієнтованої тематики проведення Першого уроку та навчання                    у 2019-2020 навчальному році», Маріупольський професійний ліцей будівництва повідомляє, що на базі ліцею було проведено урочистий захід, присвячений початку нового навчального року, нового освітнього процесу.

Цікаву концертну програму продемонстрували творчі дитячі колективи ліцею. Учні старших курсів разом з першокурсниками з особливою теплотою привітали своїх вихователів і викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Режисером та ведучою концерту була вчителька історії та патріотичного виховання Папуш Альона Миколаївна. Діти власноруч підготували прикраси для оздоблення залу, де відбувалося свято.

Перед учнями з урочистою промовою виступили в. о. директора ліцею, заступник директора з навчально-виховної роботи, викладачі та майстри в/н,   які підкреслили особливу важливість освіти у вибраному шляху до самореалізації особистості та у підвищенні майбутніх професійних навичок.

Особливим подарунком для всього педагогічного колективу, учнів та їх батьків стали привітання маріупольського оркестру Національної гвардії України, у виконанні якого пролунали відомі українські пісні. Учні, в свою чергу, із словами глибокої поваги й подяки привітали військових квітами та подарунками.

Читати 116 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa