П'ятниця, 06 вересня 2019 11:45

На Донеччині підведені підсумки щорічного моніторингу стану функціонування веб-сайтів ЗП(ПТ)О Донецької області

Оцініть матеріал!
(6 голосів)

На Донеччині підведені підсумки щорічного моніторингу стану функціонування веб-сайтів ЗП(ПТ)О Донецької області

Система професійної освіти Донецької області, як і всієї України, функціонує в умовах змін. Розвиваються суспільство, педагогічна наука, удосконалюються інформаційно-комунікаційні технології. Наявність веб-сайту закладу освіти на сьогодні є обов'язковою умовою успішної діяльності, це можливість швидко отримати необхідну інформацію, а також широке поле для обміну досвідом, ідеями.

       На виконання річного плану роботи НМЦ ПТО у Донецькій області протягом червня-серпня 2019 року був проведений обласний моніторинг стану функціонування офіційних веб-сайтів ЗП(ПТ)О Донецької області з метою поширення інформаційних технологій, забезпечення зручними інструментами взаємодії всіх учасників освітнього процесу.

Для об’єктивності оцінювання стану веб-сайтів було створено динамічну групу з методистів НМЦ ПТО у Донецькій області та педагогічних працівників ЗП(ПТ)О області, які безпосередньо займаються роботою веб-сайтів в своїх навчальних закладах.

06 вересня 2019 року в Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Донецькій області в сучасно обладнаному кабінеті для нарад зібрались учасники динамічної групи. Відкрив засідання директор центру Едуард Гончаров, зазначивши актуальність і необхідність проведення щорічного моніторингу. Методист кабінету загальноосвітньої підготовки Ольга Пустовгарова ознайомила присутніх з загальними положеннями проведення моніторингу та визначила послідовність дій. Учасники динамічної групи Надія Григорян, Людмила Висоцька, Олена Фурманова працювали над підведенням підсумків моніторингу, переглядали контент, зручність, динаміку, дизайн та технічні показники веб-сайтів. Засідання відбулося з використанням телевізійної панелі, веб-камери, мікрофону, ноутбуків, тому учасники з Маріуполя та Бахмута – Яна Цивенко і Оксана Захарова мали можливість приєднатися до колег за допомогою Skype-зв’язку. Враховуючи результати протоколів, що були надіслані на електронну адресу НМЦ ПТО, були визначені кращі 9 веб-сайтів ЗП(ПТ)О області. Учасники динамічної групи звернули увагу на основні проблеми та недоліки в роботі сайтів, окреслили плани на подальшу співпрацю.

З результатами проведеного моніторингу учасники освітнього процесу будуть мати можливість ознайомитися найближчим часом в наказі про підсумки стану функціонування веб-сайтів ЗП(ПТ)О Донецької області та в аналітичній інформації.

 

Читати 242 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa