Четвер, 04 липня 2019 10:02

Хай щастить вам, випускники!

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Хай щастить вам, випускники!

  2 липня 2019 року Маріупольське вище металургійне професійне училище урочисто проводжало в самостійне життя своїх випускників. Понад 150 кваліфікованих робітників і 38 молодших спеціалістів одержали випускні документи і гарантоване місце роботи. 13 випускників отримали дипломи з Відзнакою.

    Свято відбулося в міському палаці культури «Український дім». Зі словами привітання і щирих побажань на успішне і щасливе майбутнє до випускників звернулися директор МВМПУ Олексій Сергійович Єфименко. Заступник директора з навчально-виховної роботи Ганна Миколаївна Петрів побажала випускникам вдалого працевлаштування та вручила зіркові свідоцтва 7 учням, які за роки навчання мали високі досягнення в навчанні, громадській діяльності, перемоги в обласних та всеукраїнських конкурсах різного напряму та залишили помітний слід в історії училища. керівник фізичного виховання Єретікова Олена Олександрівна та керівник «Творчої майстерні» Моісеєнко Віра Олегівна подякували учням, які здобували спортивні перемоги та підтримували творчу атмосферу в училищі, і вручили їм заслужені винагороди. Майстри виробничого навчання та класні керівники сказали теплі напутні слова випускникам. В свою чергу Олександр Каршунов від імені всіх випускників подякував наставникам за роки навчання.

    Урочистий і святковий настрій допомагали створювати яскраві концертні номери творчих колективів «Українського дому» та незабутні вокальні виступи Єрьоменка Андрія та випускниці Ніжнік Крістіни.

Читати 589 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa