Субота, 11 травня 2019 08:27

КОНКУРС ПРОФЕСІЙНИХ ВІДЕО-ПОРТФОЛІО СЕРЕД ЗДОБУВАЧІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ КРАМАТОРСЬКОГО ВПУ

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

КОНКУРСПРОФЕСІЙНИХ ВІДЕО-ПОРТФОЛІО СЕРЕД ЗДОБУВАЧІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ КРАМАТОРСЬКОГО ВПУ

У Краматорському ВПУ з метою виявлення і підтримки творчого потенціалу учнів, розкриття соціальних, загально професійних, професійних компетентностей; розвитку комунікаційних компетенцій учнів, освоєння сучасних форм презентації своєї освітньої та професійної діяльності був проведений конкурспрофесійних відео-портфоліо серед учнів.

Згідно розробленому Положенню завданнями Конкурсу є:

-     популяризація робочих професій;

-     формування потреби до підвищення свого освітнього рівня;

  -     сприяння індивідуалізації (персоналізації) освіти учнів;

  -     залучення учнів і педагогів до процесу формування і розвитку відкритої освітньої середовища;

  -     розширення області застосування технології "Портфоліо" в освітній та педагогічної діяльності (в тому числі, в руслі перспективних тенденцій, зазначених у національної освітньої стратегії).

Конкурс проводився серед учнів І-ІV курсів Краматорського ВПУ. З метою більш якісного виконання конкурсних робіт, координації дій, надання консультацій учасникам Конкурсу, в училищі була створена творча група з числа педагогічних працівників закладу.

 

В портфоліо учні розкрили свої досягнення, професійні навички, компетентність за обраною спеціальністю, громадську та соціальну активність. Частиною портфоліо стали відео з процесом виконання певного технологічного процесу.

Оцінювання конкурсних робіт проводилось згідно критеріїв оцінювання. При оцінюванні враховувались як творчі, спортивні, інтелектуальні та громадсько-соціальні досягнення учнів так і оформлення портфоліо.Оцінювались зміст,повнота подання матеріалів, аргументованість, чіткість структури, систематизація інформаційних розділів портфоліо.

За підсумками конкурсу переможцями стали:

І місце – учениця гр. ВПП 16-10 Завгородня М.В., майстер виробничого навчання Васильова Н.В.;

ІІ місце – учениця гр.ТХ 18-1 Свірідова В.О., викладач Костюченко О.В.;

ІІ місце – ученик гр. ВМП 16-2 Товстограй І.М., викладач Озерна О.В.

Переможці конкурсу та керівники роботи над портфоліо були нагороджені грамотами та подяками. Ми вітаємо переможців та бажаємо всім подальшого професійного зростання та вдалого працевлаштування!

Читати 611 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa