Версія для друку
Субота, 11 травня 2019 08:15

Коли ми пам'ятаємо ми непереможні

Оцініть матеріал!
(6 голосів)

Коли ми пам'ятаємо ми непереможні

 

Усе далі відходять у минуле грізні роки Другої світової війни. Але не згасає пам’ять про тих, хто поклав на вівтар перемоги своє життя. Той, хто пережив цю війну, ніколи не зможе про неї забути! Вона назавжди залишиться в їх пам’яті і серці! І молоде покоління, яке народилося вже після тих подій, повинно назавжди зберегти пам’ять про цю страшну війну.

Напередодні свята, 8 травня  в Маріупольському професійному ліцеї бібліотекарем Ніколаєнко Л.А. та практичним психологом Малакуцькою О.Г.була проведена відкрита виховна година до Дня пам’яті і примирення та до 74 річниці Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Коли ми пам'ятаємо ми непереможні».

Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне з пам'яті людської, не йде є забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами. Сьогоднішня розмова - це  лише  маленька часточка великої данини пошани тим людям, які врятували нас.

Український народ зробив надзвичайно великий внесок у досягнення перемоги над фашизмом і заплатив за це чи не найвищу ціну.

Читати 552 разів