Субота, 11 травня 2019 07:40

«Безпечне та здорове майбутнє праці»

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

«Безпечне та здорове майбутнє праці»

Девіз до Всесвітнього дня охорони праці 2019р.

В цьому році Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього Дня безпеки та гігієни праці під цим гаслом.

В Маріупольському професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі відповідно до листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 18.04.2019 р. № 01-22/808/ 0/160-19 заплановані   та проведені   заходи до Всесвітнього дня охорони праці:

28 квітня День Всесвітнього Дня охорони праці

Відбувся тематичний семінар серед педпрацівників

Були розкриті питання:

-         Україна разом з міжнародною спільнотою визнає, що здорові та безпечні умови праці - це стратегічне завдання , яке стоїть перед державою.

-         Огляд зобов’язань, взятих нашою країною відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і хімії і їхніми державами-членами, ратифікованої Законом України у 2014році, уряд схвалив Концепцію реформування системи охорони праці розпорядженням від 12 грудня -2018р.№989.

-         Плани заходів щодо реалізації Концепції.

Впродовж тижня в усіх групах серед учнів І-ІІ року навчання були проведені тематичні години з охорони праці.      

Для учнів що проживають у гуртожитку бібліотекарем Барською Г.А. та психологом Шарудою Д.А. була підготовлена виставка з безпеки праці та проведена тематична година «Дитяча праця та робочій час неповнолітніх».

10 травня проведено загальноліцейну відкриту класну годину де розглянули питання «Техніка безпеки в роботі кухаря», «Пожежна безпека» підготувала та провела викладач предмету «Охорони праці» Ржевська Людмила Григорівна.

Читати 552 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa