Версія для друку
Субота, 11 травня 2019 07:17

Перемога учнів ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» в обласному конкурсі проектів до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Перемога учнів ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» в обласному конкурсі проектів до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

7 травня, напередодні Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, було проведено ІІ обласний (очний) етап творчих проектів серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти ЗП(ПТ)О Донецької області.

І місце - проект парку «Пам'ять поколінь» зайняв наш Центр. Керівники проекту Ротмістрова О.С., Дюсемкова А.М.

Актуальність даного проекту полягає в тому, що на сучасному етапі розвитку нашої країни для виховання справжніх патріотів необхідним є переосмислення подій ІІ світової війни, руйнування радянських історичних міфів, рівне вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом. Даний проект допоможе модернізувати парк в м. Маріуполь. Парк повинен стати символом того, що весь український народ вшановує цей день, що кожен свідомий громадянин дякує всім учасникам бойових дій, їх  героїчній праці, завдяки чому  ми  і отримали таку жадану перемогу. Цей проект дасть змогу нам зіштовхнути минуле і майбутнє, бо Маріуполь і зараз є міцним форпостом, який стримує російську агресію. Тому ми особливу увагу приділяємо місцю, де кожен може вшанувати героїв, які відали своє життя біля Маріуполя.

 

Мета проекту: розвивати у рідному місті історичну свідомість людей, шляхом створення спеціального парку, де б можна було б вшанувати кожного учасника Другої світової війни та воїнів АТО,  утвердити спадкоємність  того часу і сьогодення,  переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни, консолідувати суспільство навколо ідеї захисту України.

Також всі ми знаємо, що Маріуполь є найбільш забрудненим містом в Україні і цей парк озеленить і покращить екологічну ситуацію. Бо за проектом має бути висаджено паростки дерев, посаджені квіти, кущі.

Цим проектом ми хочемо показати новий спосіб вшанування подвигів українського народу  до Дня Перемоги.

     В рідному місті ми можемо почати змінювати сприйняття парків відпочинку на те, що кожний куточок може мати сенс і нести в собі інформацію, також цим проектом треба показати, що парк це не просто лавки та дерева з квітами, а це інформаційна наповненість, яка впливає на свідомість на духовний розвиток кожної людини. 

 

Читати 630 разів