П'ятниця, 10 травня 2019 11:20

Літературно-музична композиція «Листи пам’яті»у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї до Дня пам’яті та примирення, 74-ї річниці Перемоги над нацизмом в Європі

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

Літературно-музична композиція «Листи пам’яті»у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї до Дня пам’яті та примирення, 74-ї річниці Перемоги над нацизмом в Європі

08 травня 2019 року до Дня пам’яті та примирення, 74-ї річниці Перемоги над нацизмом в Європі у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї відбулася літературно-музична композиція «Листи пам’яті», яку підготувала заступник директора з НВхР Гакєєва Н.О. разом з майстрами в/н Вобліковою А.В. та Партакела А.С.

Протягом заходу учні намагалися відтворити події найстрашнішої війни за всю світову історію. Виступаючі учні зворушливо розповідали про нелегкий та трагічний шлях нашого народу до Перемоги. Літературно-музична композиція супроводжувалася відеопрезентацією, піснями, віршами та танцями того часу.

 

Хвилиною мовчання була вшанована пам’ять загиблих у Другій світовій війні та покладені квіти до пам’ятного знаку та могили невідомих солдатів, які розташовані на території ліцею, здобувачами освіти 1 курсу разом з директором Бурлаковим А.С. та заступником директора з НВР Сафановською І.В.

Вже минув 74-й рік з тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир, довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною, людських життів. Усе далі і далі відходять грізні й важкі роки Другої світової війни і захистив рідну землю від ворогів. Але священною є пам’ять про нашу Перемогу у роки Другої світової війни і про тих, хто її виборював і платив найдорожчою ціною. Низько вклоняємося тим, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

 

Читати 613 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa