Субота, 13 квітня 2019 12:06

День відкритих дверей в Гірницькому професійно-технічному училищі

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

День відкритих дверей в Гірницькому професійно-технічному училищі


    12 квітня в Гірницькому професійно-технічному училищі відбувся День відкритих дверей «Ласкаво просимо» - щорічний захід,мета якого – проінформувати випускників шкіл про навчальний заклад,відповісти на всі питання відносно умов вступу та напрямків навчання.
У цей день  училище відвідали  учні шкіл міста та району.

Педагогічний колектив та учні училища гостей зустрічали з радістю і гостинністю. Викладач Шафієва Н.В. разом з  учнями  підготували творчі номери художньої самодіяльності, була представлена детальна інформація про навчальний заклад у вигляді презентації відеофільму «Мій навчальний заклад». Організована виставка декоративно-прикладного мистецтва. До Дня космонавтики  була створена космічна експозиція. Майстрами виробничого навчання було проведено майстер-клас по водінню тракторів та виконанню слюсарних робіт. Школярі з великим задоволенням брали  активну участь в майстер-класах.

 

Екскурсію по училищу провела викладач Богодарова О.С. що продемонструвала «Монументальну  Шевченкіану», розповіла про волонтерську діяльність закладу, показала  експонати з АТО. Учні з цікавістю спостерігали за дослідами, що проводила викладач хімії  Пастушенко К.Є..     
Наші гості мали змогу зрозуміти специфіку професій та зробити свідомий вибір.

Колектив Гірницького ПТУ дякує директорам ЗОШ № 17, № 18, № 19, № 22, ЗОШ села Новоселидівка, директору агрофірми «Світанок» за те, що завжди допомагають нам робити крок назустріч майбутнім абітурієнтам, і сприяють у проведенні профорієнтаційних заходів. Оскільки, дана діяльність має неабияке значення для школярів при виборі майбутньої професії та закладу для навчання.

День відкритих дверей став цікавим відкриттям для майбутніх випускників шкіл, які зроблять правильний вибір професії,та сподіваємось,прийдуть до нас на навчання!
Ласкаво запрошуємо!

Читати 251 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa