Субота, 13 квітня 2019 11:31

У Селидівському професійному ліцеї пройшли заходи до 150-річчя відкриття періодичної системи хімічних елементів та періодичного закону

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

У Селидівському професійному ліцеї пройшли заходи

до 150-річчя відкриття періодичної системи

хімічних елементів та періодичного закону

Генеральна асамблея ООН проголосила 2019 рік Міжнародним роком періодичної таблиці хімічних елементів у зв’язку з 150-річчям створення цієї системи Дмитром Івановичем Менделєєвим.

До цієї знаменної дати у Селидівському професійному ліцеї викладачем хімії та біології Наталією Морозовою було проведено ряд заходів. Це тематична лінійка «День великого відкриття», виховні години «Життя та наукові праці Д.І. Менделєєва», «2019 – рік періодичної системи хімічних елементів», на яких були висвітлені біографічні та наукові факти життя видатного хіміка Менделєєва Д.І., що створив знамениту на весь світ періодичну таблицю хімічних елементів. Крім того, учні групи ПМ-13 за професією «Перукар, манікюрник» підготували і провели відкритий урок на тему: «Періодичний закон і періодична система хімічних елементів» з віртуальною екскурсією в місця, де жив і працював Дмитро Іванович. У кабінеті хімії діяла виставка учнівських малюнків, газет, рефератів, тематичних експозицій.

Проведені заходи підкреслили всесвітнє значення відкриття системи як значущої події в історії хімії, донесли молоді, що періодична таблиця хімічних елементів – це важливе наукове досягнення, без якого неможливі дослідження ХХ століття.

Читати 116 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa