Понеділок, 11 березня 2019 15:51

Сіверському професійному ліцеї відбулося свято, присвячене Міжнародному жіночому дню 8 Березня

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

7 березня 2019 р. у Сіверському професійному ліцеї відбулося свято, присвячене Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

     Прекрасних , вродливих, миловидних, неперевершених і  незрівнянних, добрих, лагідних, сильних і ранимих, хоробрих і тендітних, вічно молодих і вічно бажаних - жінок - викладачів, жінок- майстрів, жінок співробітників і найпрекрасніших дівчат – одногрупниць привітали хлопці.

           Свої теплі слова вітання, поваги, любові всім жінкам подарував директор ліцею  

       Володимир Іванович Стиранець.

           Протягом усього свята всі перебували у гарному, бадьорому та піднесеному настрої.

         Кульмінацією свята стали для всіх присутніх неочікувані, неімовірні, жагучі та пристрастрасні подарунки від усієї сильної половини нашого ліцею, а саме: « Один день із життя Лісапетного батальйону», мініатюра: Магазин квітів «Наталі», пісня Олега Винника «Вовчиця» , яку виконував Іван Сєров, дівчата показали справжній «Танок рук».

         Хлопці у цей весняний та святковий день, як ніколи, висловлювали захоплення найкоханішою жінкою на планеті, по-особливому проявляли любов до чарівних дівчат, віддали шану турботливим матусям, та засвідчили свою повагу до всіх жінок світу.Побажали милим жінки та дівчатам залишатися завжди привітними та молодими, енергійними та натхненними, успішними та вродливими, життєрадісними    та бадьорими. Тож нехай перші промені весняного сонця подарують Вам святковий настрій та щирі почуття, кожен новий день зустрічає Вас посмішкою, а життя приносить радість та вдачу, дарує натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Нехай кожен день буде наповнений сонячним настроєм, барвистими подіями та безмежним коханням.

Читати 72 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa