Понеділок, 11 березня 2019 15:37

Жіночий день у Торецькому професійному ліцеї.

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Жіночий день у Торецькому професійному ліцеї.

        Нарешті настав цей березневий день, коли сильна стать може задовольнити всю прекрасну половину людства подарунками, кольорами почуттів і радості. У цей день жінка - це перш за все чуйність, вона заполоняє повітря своєю шикарністю та витонченістю. Недарма жіночий день святкують саме на початку весни, адже жінка і є тим початком як життя, так і гармонійності, вишуканості.

           Наш Торецький професійний ліцей цей день також не оминув стороною. Напередодні свята, 7 березня, в ліцеї відбувся святковий захід для всіх жінок, які працюють в ліцеї. Всі учні щиро вітали всіх присутніх на святі... Вони радували своїм співом, звабливими та запальними танцями, зворушливими віршами.

      Не менш приємним подарунком для жіночого колективу став виступ запрошеного на наше свято гостя, напівфіналіста шоу «Україна має талант» Валерія Караченцева, який своїм виступом створив чарівну атмосферу.

       Тож вмійте дивувати жінок, бережіть їх і даруйте їм радість та позитивні емоції не лише 8-го березня, а й щодня. Зі святом, любі і дорогі представниці прекрасної статі, щастя вам, ніжності, кохання!

Читати 62 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa