Вівторок, 12 лютого 2019 10:20

Профтехосвітяни Донеччини на одному із найбільших конкурсів для талановитих учнів – Всеукраїнському конкурсі Intel Еко Україна 2019 - національному етапі Міжнародного конкурсу Intel ISEF 2019

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Профтехосвітяни Донеччини на одному із найбільших конкурсів для талановитих учнів – Всеукраїнському конкурсі Intel Еко Україна 2019 - національному етапі Міжнародного конкурсу Intel ISEF 2019

5-8 лютого 2019 р. Міністерство освіти і науки України, Національний еколого - натуралістичний центр учнівської молоді за підтримки Громадської організації «Спілка освітян України» провели один із найбільших конкурсів для талановитих учнів – Всеукраїнський конкурс Intel Еко Україна 2019 - національний етап Міжнародного конкурсу IntelISEF 2019.

Спонсори конкурсу: Проект Організації Об'єднаних націй з промислового розвитку (UNIDO) та Глобальний екологічний фон (GEF) «Глобальна інноваційна програма чистих технологій для малих та середніх підприємств України», а також Президентський фонд Леоніда Кучми  «Україна», компанія УкрХімАналіз.

         Цього року на конкурс було подано 316 заявок із усіх куточків України, з яких до другого, очного етапу пройшли 198.

     Учень гр. ТУ-9 Маріупольського професійного ліцею автотранспорту Рубежанський Кирило став учасником очного етапу.

        Ми вперше брали участь у цьому конкурсі в категорії «Матеріалознавство». Учень Рубежанський К. під керівництвом викладача матеріалознавства, кандидата технічних наук Уніята М.А., підготував та захищав свій проект «Використання карбону як найсучаснішого конструкційного матеріалу з метою зменшення виробництва металопрокату». Кирило брав участь у кібер - турнірі, у тренінгу «Секрети публічного виступу», у відкритому стендовому захисті , а також у закритому захисті проектів.

        Перше випробування на такому поважному заході виявилось доволі вдалим – журі оцінили роботу Кирила на 76 балів із 100 можливих. Додати до цього доброзичливе та справедливе суддівство, цікавий досвід та спілкування з однодумцями, чудову організацію конкурсу, подарунки від спонсорів – ось такі яскраві враження привезли з Києва наш учень та викладач.

       Сподіваємося, що наступного року результат буде ще вищим, адже викладач має потенціал, а учні – бажання працювати у проектах та покращувати свої знання.

Читати 115 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa