Вівторок, 12 лютого 2019 10:09

Відкриття декади професійної майстерності у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Відкриття декади професійної майстерності у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї

Традиційно кожен рік у нашому ліцеї проходить декада професійної майстерності робітничих кадрів. Цього разу вона розпочалася 11 лютого 2019 року з лінійки, яку підготували викладачі спецдисциплін Кащенко І.М. та Войтовська І.В.

На лінійці були оголошені дати проведення наступних заходів: конференції «Світові досягнення новітніх технологій у професії», виставки - конкурсу технічної творчості, декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Професія – гордість моя»,конкурсів з охорони праці та професійної майстерності за професіями «Верстатник широкого профілю», «Електрогазозварник», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «Кухар», «Перукар-модельєр».

Також на лінійці учні презентували спеціальності, яким навчаються, та зосередили особливу увагу присутніх на важливості робітничих професій у сучасній Україні.

Також в цей день був проведений конкурс стіннівок та плакатів «Еволюція у професії» між учнями груп 1 та 2 курсів.

Попереду десять днів різноманітних заходів, на яких учні ліцею покажуть свої професійні знання. А 20 лютого 2019 року будуть підведені підсумки з нагородженням переможців.

Бажаємо нашим учням успіхів та перемог!

Читати 113 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa