Понеділок, 11 лютого 2019 13:23

«Використання інноваційних технологій при підготовці кваліфікованих робітників з перукарського мистецтва»

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

08 лютого 2019 року на виконання річного плану роботи Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Донецькій області на базі ДНЗ «Бахмутський професійний аграрний ліцей» проведено семінар – практикум за темою: «Використання інноваційних технологій при підготовці кваліфікованих робітників з перукарського мистецтва».

Відкрила семінар-практикум, профільний методист НМЦ ПТО у Донецькій області Анна Опанасенко, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми, та нагадала вимоги нормативно - правової документації до педагогічних працівників, які атестуються на підтвердження або підвищення кваліфікаційного розряду і отримання педагогічного звання.

Учасників засідання привітав старший майстер закладу Олексій Кутовий. Майстер виробничого навчання Савченко Галина презентувала досвід роботи та провела практичну частину семінару за темою: «Укладання волосся гарячим способом».

По завершенні практичної частини педагогічні працівники за круглим столом ділилися враженнями, обмінювалися досвідом, висловили слова вдячності всім, хто долучився до проведення семінару - практикуму.

Читати 73 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa