Версія для друку
Неділя, 10 лютого 2019 11:15

На Донеччині відбулося засідання творчої групи педпрацівників ЗП(ПТ)О гірничого профілю

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

На Донеччині відбулося засідання творчої групи педпрацівників ЗП(ПТ)О гірничого профілю

З метою вивчення і впровадження в освітній процес нового стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Гірник підземний» на основі компетентнісного підходу, 7 лютого 2019 р. Навчально-методичним центром ПТО у Донецькій області організовано і проведено засідання творчої групи педагогічних працівників гірничого профілю.

Базу проведення засідання ретельно підготував Білозерський професійний гірничий ліцей, гостинно зустрівши членів творчої групи і створивши всі належні умови для продуктивної роботи.

Відкрила засідання та оголосила план роботи творчої групи Тетяна Солодун, профільний методист кабінету професійної підготовки НМЦ ПТО у Донецькій області.

Учасники заходу – викладачі спецдисциплін та майстри виробничого навчання заздалегідь ознайомились і визначили особливості нового СП(ПТ)О «Гірник підземний» з метою полегшення роботи засідання.

В ході засідання:

- були визначені і узгоджені назви навчальних предметів відповідно компетентностей за модулями та розрядам з яких ведеться підготовка;

- розроблено проект таблиці відповідності компетентностей навчальним предметам;

- обговорювалось питання доцільності впровадження в освітній процес елементів дуальної форми навчання і проходження учнями виробничого навчання за даною професією на базі підприємства-замовника робітничих кадрів для пристосування до умов виробництва і покращення підготовки майбутніх кваліфікованих робітників.

Засідання пройшло на високому методичному рівні, учасники сумлінно поставилися до виконання завдання заходу, проявили активність, виявили обізнаність з професії, показали свій професіоналізм і продуктивно попрацювали.

Наприкінці заходу учасники відвідали зал гірничих машин й навчальні майстерні Білозерського професійного гірничого ліцею.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Донецькій області висловлює вдячність колективу і адміністрації Білозерського професійного гірничого ліцею на чолі з в.о. директора Миколою Чубченко за гостинність та створення умов проведення заходу.

Бажаємо всім ЗП(ПТ)О гірничого профілю успіхів та плідної роботи з упровадження в освітній процес нових стандартів П(ПТ)О на модульно-компетентнісній основі.

Читати 120 разів