Версія для друку
П'ятниця, 08 лютого 2019 08:45

Технічна конференція в Маріупольському ВМПУ «Сучасні автомобілі та трактори»

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Технічна конференція в Маріупольському ВМПУ «Сучасні автомобілі та трактори»

06 лютого 2019 року в Маріупольському вищому металургійному професійному училищі, в рамках заходів присвячених «Тижням методичних комісій спецтехнологій – 2019» відбулась технічна конференція «Сучасні автомобілі та трактори».

Студенти групи № 52 спеціальності «Галузеве машинобудування», спеціалізація «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання»» представили цікаві доповіді: «Автомобілі майбутнього» (Воловікова Л., Кальченко О.), «Сучасні супер трактори!» (Каршунов О., Шишман Ю.), «Безповітряні шини» (Попов В.) та інші.

Виставку авторських малюнків «Автогості з майбутнього» виконав Коваленко М. Цікаву екскурсію по станціям технічного обслуговування  автомобілів міста Маріуполя провів Екзархо В.

Відеоролики та мультимедійні презентації з плаваючими, літаючими та швидко бігаючими автомобілями нікого не залишили байдужими! Конференція проводилась у рамках експериментальної роботи з дисципліни «Двигуни внутрішнього згорання, автомобілі та трактори».

Керівник-викладач: Дерев`яшкіна М. М.

Читати 143 разів