Субота, 05 січня 2019 11:43

Тиждень атестацій в Маріупольському професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Тиждень атестацій в Маріупольському професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі

         У Маріупольському професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі, згідно з робочим навчальним планом були проведені атестації в групах: № 1, 2 з професії «Кондитер 3 розряду» та № 4 з професії «Кухар 4 розряду».

Роботи виконувалися згідно затверджених завдань, учні були націлені на самостійне виконання робіт, креативне та продумане неординарне оформлення своїх робіт в сучасному стилі.

Учні дуже вміло поєднали знання отримані в ліцеї з набутими вміннями та навичками на виробництві. Відповідально і творчо поставилися до виконання робіт.

         Проявлений пошук ідей, зацікавленість «бути кращим» та консультації з майстрами виробничого навчання та викладачами, налаштування на відповідальне відношення до атестації, дали свої результати.

Кондитери проявили креативність при виготовлені різних видів тіста та підбору кремів для своїх виробів.

         Хотілось би відмітити роботи кваліфікованих кухарів, вже можна так сказати, випускників групи № 4, які активно залучали ідеї ф’южн кухні,що поєднує елементи різних кулінарних традицій. Вонисміливо пропонували плодово-ягідні кисло-солодкі соуси до м’ясних страв, карамелізовані плоди, овочі - гріль у складних гарнірах. Практично всі учні отримали високі бали.

 

Читати 172 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa