Субота, 05 січня 2019 11:34

У Торецький професійний ліцей завітала святкова казка

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Новорічне свято – це довгоочікувана казка, як для дітей, так і для дорослих. Саме з цього часу  ми всі знову починаємо вірити в дива, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання.

28 грудня 2018 року у Торецький професійний  ліцей завітала святкова казка на сучасний лад «У пошуках новорічної зірки» для учнів пільгової категорії, які мешкають в гуртожитку ліцею. Відомі  казкові персонажі - Мальвіна, Артемон, Міньон, Злодій, Чахлик Невмирущий, Бетмен, Білосніжка та її гноми  та багато інших  завітали в гості до учнів, подарували море емоцій, пісень та гарного настрою. Родзинкою свята стала керівник гуртка Щербина Д.В. в ролі Циганки та її розбишаки, які викликали шквал оплесків та сміху. Всі учні та викладачі уважно спостерігали за чудовою грою акторів.

Зі словами привітання до учнів звернулась директор ліцею Інна Вікторівна Чернобровкіна, яка побажала всім досягнення завітної мрії, чудових друзів, бравого настрою та міцного здоров’я.

Цього дня усі отримали не тільки заряд веселого настрою, а й багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій.

Ми бажаємо всім, щоб Новий рік приніс те, що не можна купити, а саме  здоров’я, любові та надії. Будьте щасливі! З Новим Роком!!!

Голова учнівського самоврядування Тітова Я.Г.

Читати 164 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa