П'ятниця, 07 грудня 2018 09:15

На Донеччині продовжується робота з вивчення досвіду й оцінки якості професійної діяльності педагогічних працівників ЗП(ПТ)О, що атестуються у 2019 році

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

На Донеччині продовжується робота з вивчення досвіду й оцінки якості професійної діяльності педагогічних працівників ЗП(ПТ)О, що атестуються у 2019 році

Вже традиційним стало наприкінці року Навчально-методичним центром ПТО у Донецькій області проведення заходів, присвячених праці колег-педагогів, які крок за кроком на протязі п’яти років йшли до головної події в своїй професійній діяльності – атестації.

Так, 5 грудня 2018 року у місті Слов’янську на базі Слов’янського професійного машинобудівного ліцею відбувся семінар-практикум «Новітні педагогічні технології та впровадження їх в освітній процес» для педагогічних працівників Краматорсько-Слов’янського методичного об’єднання. Керівники майже всіх ЗП(ПТ)О цього методичного об’єднання сприяли участі колег за напрямком «Зварювальне виробництво» та викладачів предмета «Креслення» («Технічне креслення», «Читання креслень»).

На початку роботи семінару Тетяна Солодун, профільний методист НМЦ ПТО у Донецькій області, привітала учасників семінару і повідомила, що метою заходу є презентація педагогічного досвіду в міжатестаційний період педагогів Слов’янського ПМЛ: Ірини Філяєвої, викладача предмета «Креслення», яка атестується у 2019 році на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та Дмитра Токара, майстра виробничого навчання, який атестуються у 2019 році на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії» й наголосила, що атестація - це підсумок професійної майстерності педагога, демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття авторитету педагога серед колег та учнів, змога проявити свої здібності.Атестація підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність педагога до поповнення свого досвіду.

Валерій Манзела, директор Слов’янського професійного машинобудівного ліцею, розповів про сьогодення навчального закладу, про тримання позитивного настрою в роботі колективу не дивлячись на складні політичні й економічні умови, про стан матеріально-технічного оснащення комплексу майстерень й велике бажання оновити його новітнім обладнанням, що полегшить працю педагогів ліцею з підготовки висококваліфікованих робітників.

Марина Дерев’янко, заступник директора з НВР надала позитивну професійну характеристику педагогам-атестантам, розповіла про їх працездатність, активність і творчість в педагогічній роботі, швидку адаптацію в мінливих умовах змін в економіці й оновленні змісту професійної освіти, про любов до професії й повагу до них колег і вихованців, педагогів, що багато працюють над вдосконаленням своєї професійної особистості, не зупиняються на досягнутому.На таких педагогах тримається робота навчального закладу.

В рамках семінару-практикуму учасники ознайомились з досвідом роботи та творчими надбаннями Ірини Філяєвої. Вона виступила з доповіддю, яка супроводжувалась змістовною презентацією. Педагог розповіла про новітні технології навчання, які використовує в своїй педагогічній практиці для кращого засвоєння учнями матеріалу з предмета й провела майстер-клас для учасників семінару-практикуму з використання технології «Кроссенсів».

Дмитро Токар презентував свій досвід роботи доповіддю і проведеним майстер-класом в виробничий майстерні «Ручне та напівавтоматичне зварювання з’єднань у вертикальному положенні». Роботу зі зварювання майстер в/н виконав майстерськи та відмінно, підтвердивши свій високий рівень і кваліфікацію, професійно й компетентно пояснивши свої дії.

Підсумок семінару було проведено у формі круглого столу, під час якого учасники ділилися враженнями, обмінювались думками від почутого та побаченого. Присутні педагоги відзначили високий рівень професійної майстерності колег-атестантів.

Наприкінці учасники подякували НМЦ ПТО у Донецькій області за організацію, практичність і доцільність проведення такого методичного заходу й висловили слова вдячності адміністрації й колективу СПМЛ за теплий прийом, гостинність, зручні умови для проведення заходу й побажали закладу подальшого розвитку.

Читати 154 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa