П'ятниця, 07 грудня 2018 08:39

З нагоди Дня Збройних сил України у Торецькому професійному ліцеї були проведені святкові заходи.

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

    6 грудня відзначається День Збройних сил України – це всенародне свято захисників рідної землі, стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України.

        На наших військових покладена священна місія - боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Історія української держави, і її Збройних Сил свідчіть про те, що вони з честю виконують її й надалі своєю важливою справою нагадують всьому світові про те, що Україна у надійних руках.

   З нагоди Дня Збройних сил України у Торецькому професійному ліцеї було проведено наступні заходи:

- спортивні змагання у вигляді силового багатоборства, які проходили серед учнів І-ІІІ курсів . Змагання сприяли згуртуванню колективу, розвитку фізичних здібностей , сили та витривалості.

       За результатами змагань перемогу здобула команда 1курс- І місце, 3-курс ІІ-місце, 2-курс ІІІ-місце.

   Дипломами були нагороджені учні: Єгоренков Микита, Бондаренко Іван, Бірюков Ілля. У змаганнях хлопці показали справжню силу і витривалість.

- Виховні години по групах «Патріотичний борг громадянина» в яких розповідалось про те, як сьогодні військовослужбовці виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави.

- зустріч випускних груп з представниками Торецького військового комісаріату рядовим Міхальовим Р.Р. та капітаном Житник О.В. яка пройшла як жвава бесіда про особливості військової служби, порядок її проходження по контракту, про можливість навчання у вищих військових закладах освіти.

    Дорогі захисники Вітчизни! Сердечно вітаємо із Днем збройних Сил України. Бажаємо Вам добра, родинної злагоди, здоров’я, щастя, благополуччя й нових звершень у благородній справи служіння України та її народові.

Читати 84 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa