Четвер, 06 грудня 2018 11:48

Відбувся семінар-практикум за темою: «Позаурочні заходи, як шлях розвитку творчих здібностей та формування професійних ключових компетентностей»

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Відбувся семінар-практикум за темою: «Позаурочні заходи, як шлях розвитку творчих здібностей та формування професійних ключових компетентностей»

04 грудня 2018 р. на виконання річного плану роботи Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Донецькій області на базі Державного навчального закладу «Мирноградський професійний гірничий ліцей» в межах атестації був проведений семінар-практикум за темою: «Позаурочні заходи, як шлях розвитку творчих здібностей та формування професійних ключових компетентностей».

Відкрила виховний захід завідуюча кабінетом професійної підготовки НМЦ ПТО у Донецькій області Тетяна Долініна, яка нагадала вимоги нормативно - правової документації до педагогічних працівників, які атестуються на підтвердження або підвищення кваліфікаційного розряду та на отримання педагогічного звання.

Учасників засідання вітала директор Олена Дубинець. Досвід роботи презентували педагогічні працівники ДНЗ «Мирноградський професійний гірничий ліцей» Алла Воронежська, майстер виробничого навчання; Людмила Саприкіна, викладач - методист вищої категорії; Тамара Іванова, викладач спецдисциплін.

По завершенню презентації досвіду роботи педагогічні працівники спільно з учнями провели виховний захід професійного спрямування «Фестиваль борщів».

Виховний захід розкриває багатство та красу українських звичаїв та традицій, розкриває у здобувачів освіти уміння бачити та шанувати красу, зміцнювати почуття національної гордості, патріотизм, повагу до свого народу та його історичного минулого; виховує любов до національної культури, до обраної професії.

При обговоренні фестивалю учасники семінару відмітили високий методичний педагогічний рівень його підготовки та проведення, надали високу оцінку як педагогам так і учням, які були учасниками даного заходу.

       На завершенні методист НМЦ ПТО у Донецькій області Анна Опанасенко підвела підсумки з учасниками семінару, обговорили питання щодо роботи методичної комісії торгово - кулінарного профілю на наступний календарний рік, побажали один одному творчого натхнення в улюбленій справі та подякували господарям закладу за гостинність та створені гарні умови для проведення семінару. 

 

Читати 120 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa