Середа, 07 листопада 2018 07:34

Освітній тренінг для здобувачів освіти в Маріупольському професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі за програмою «Базові навички медіатора/медіатори

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Освітнійтренінг для здобувачів освіти 

в Маріупольському професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі за програмою «Базові навички медіатора/медіатори. Служби порозуміння закладу освіти» 

при підтримці ГО «Ла Страда – Україна»

5 жовтня 2018 року в Маріупольському професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі розпочала свою дію СЛУЖБА ПОРАЗУМІННЯ.

29 жовтня по 01 листопада в Маріупольському професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі медіаторками Лисенко О.А. та Щербань Н.Н. проведено тренінги за Програмою освітнього тренінгу для здобувачів освіти «БАЗОВІ НАВИЧКИ МЕДІАТОРА/МЕДІАТОРКИ СЛУЖБИ ПОРОЗУМІННЯ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ» за підтримки ГО «Ла Страда-Україна» та дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФТ).

Мета програми: підготувати учнів/учениць медіаторів/медіаторок служб порозуміння для впровадження медіації в закладах освіти за принципом «рівний-рівному».

     Під час тренінгів учні здобули базові теоретичні знання з кофліктології; ознайомились з основними засадами миробудування, з поняттям булінгу та відпрацювали практичні навички його протидії; сформували навички вирішення конфліктів мирним шляхом; ознайомились, відпрацювали та закріпили на практиці навички проведення «відновних практик», медіації, техніки «Коло».

Знання, вміння та навички, якими оволоділи учні – медіатори нашого навчального закладу допоможуть їм проводити інформаційно – просвітницькі заходи з популяризації медіації, відновних практик, вирішувати конфлікти мирним шляхом.

Після проходження тренінгу учні – медіатори/медіаторки отримали сертифікати від ГО «Ла Страда-Україна» та дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФТ).

Читати 248 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa