Вівторок, 06 листопада 2018 12:03

Семінар для викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання ЗП(ПТ)О за професією «монтажник гіпсокартонних конструкцій»

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Семінар для викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання ЗП(ПТ)О за професією «монтажник гіпсокартонних конструкцій»

Майстер виробничого навчання Лиманського професійно-технічного училища Доценко Валентина Іванівна взяла участь у методичному семінарі для викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання ЗП(ПТ)О за професією «монтажник гіпсокартонних конструкцій».

Семінар проходив з 29 жовтня по 02 листопада 2018 року на базі ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» в рамках німецько-українського проекту «Професійна освіта в будівельній галузі України». У семінарі взяли участь представники 15 областей України.

Німецький експерт Удо Хайзе знайомив учасників з сучасними технологіями монтажу гіпсокартонних конструкцій. Отриманні знання закріпили виконанням практичних завдань.

Для учасників семінар надав можливість підвищити професійну кваліфікацію, познайомитися з сучасними будівельними матеріалами, інструментами, виробничими технологіями та обмінятися досвідом роботи з німецькими колегами.

Проект реалізується за підтримки делегації німецької економіки в Україні за дорученням Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини та у співпраці з організацією «Global Project Partners».

Читати 54 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa