Вівторок, 06 листопада 2018 08:17

Заходи в Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Презентація Служби порозуміння «Меридіан» у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї

29.10.2018 року у МПМЛ відбулася презентація створеної Служби порозуміння «Меридіан». Практичний психолог ліцею Богословська Н.І. разом з учнями-медіаторами надали інформацію щодо діяльності Служби порозуміння – вирішення конфліктів мирним шляхом.

Заступник директора з НВхР Гакєєва Н.О. вручила сертифікати учням, що пройшли навчання в рамках проекту «Створення системи служб порозуміння для впровадження медіації за принципом «рівний-рівному» та вирішення конфліктів мирним шляхом в закладах освіти» Донецької та Луганської областей» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та ГО «Ла Страда - Україна».

Наталя Олексіївна та Надія Ігорівна побажали нашим медіаторам та медіаторкам успішної та плідної роботи у ліцеї з метою надання допомоги всім учасникам навчального процесу та подальшої реалізації проекту.

 

Участь учнів Маріупольського професійного машинобудівного ліцею у профорієнтаційному заході для учнівської молоді «Мандри у світ професій» від Маріупольського міського центру зайнятості

30.10.2018 року учні нашого ліцею прийняли участь у профорієнтаційному заході для учнівської молоді «Мандри у світ професій», який був організований Маріупольським міським центром зайнятості спільно з Департаментом освіти Маріупольської міської ради.

Команда учнів МПМЛ під керівництвом викладачів спецтехнології Войтовської І.В. та Кащенко І.М. підготувала гумористичну презентацію на спільну тематику цього заходу «Чому саме до нас?», у ході якої учні шкіл дізналися про професії, яким навчають у ліцеї та про умови навчання.

Наприкінці заходу членами журі були оголошені результати, за якими презентація нашого ліцею увійшла у п’ятірку серед найкращих виступів навчальних закладів м. Маріуполя та буде представлена на загальнообласному регіональному форумі «Живи та працюй в Україні!», що відбудеться у листопаді 2018 року.

Вітаємо наших переможців, які гідно презентували наш навчальний заклад! Бажаємо подальших творчих успіхів та перемог!

Читати 71 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa