П'ятниця, 05 жовтня 2018 07:22

«Даруй тепло свого серця!»

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

«Даруй тепло свого серця!»

 

4 жовтня 2018 року в рамках відзначення Всесвітнього дня тварин у Маріупольському вищому металургійному професійному училищі відбулися уроки добра. Ініціатором проведення виступила благодійна організація «Щаслива лапа».Провели уроки викладачі біології Шабан Оксана Олександрівна та Чупилко Ірина Миколаївна.

Домашні улюбленці супроводжують життя людини довгий час. Вони стали її охоронцями, рятувальниками, помічниками, друзями та, навіть, лікарями. Фелінотерапія - це лікування за допомогою котів, а каністерапія – лікування за допомогою собак. Іноді лише присутність домашньої тварини здатна покращити настрій та самопочуття господаря.

Але в результаті байдужості все частіше можна зустріти безпритульних тварин, стати свідками агресивної поведінки людини по відношенню до них, корисливості, наживи та хворобливої цікавості. Іноді тварина може залишитися інвалідом або загинути.

Кожен із нас може допомогти покинутим тваринам в притулках, зайнятися волонтерською діяльністю. Врятувати всіх неможливо, але спробувати змінити життя хоча б однієї тварини під силу кожному.

Учні взяли участь в обговоренні причин появи безпритульних тварин, прояву байдужості та агресії людей, поділилися своїм особистим досвідом волонтерства, дізналися цікаві факти про котів та собак, а також про відповідальність за жорстоке поводження з тваринами.

Уроки добра супроводжувалися демонстрацією презентації та відеороликів.

Учасники заходу не залишилися байдужими до побаченого та почутого. Сподіваємося, що вони будуть гуманними та відповідальними по відношенню до братів наших менших, які будуть вдячні своєю вірністю та любов’ю.

 

Читати 393 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa