Четвер, 04 жовтня 2018 10:25

У дистанційному форматі за допомогою Інтернет-простору відбулося засідання методичної секції заступників директора та методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Маріупольського методичного об’єднання

Оцініть матеріал!
(6 голосів)

         У дистанційному форматі за допомогою Інтернет-простору відбулося засідання методичної секції заступників директора та методистів ЗП(ПТ)О Маріупольського методичного об’єднання

Учасників засідання гостинно зустрічали колеги Маріупольського професійного машинобудівного ліцею. Про роль методиста в організації освітнього процесу в закладі ПТО нагадала методист МПМЛ, керівник регіональної методичної секції Маріупольського методичного об’єднання Галина Солопко.

Завідувач кабінетом загальноосвітньої підготовки Навчально-методичного центру ПТО у Донецькій області Тетяна Васюхно ознайомила присутніх з основними напрямками підготовки до організації і проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, загострила увагу на психологічній підготовці учнів до ЗНО, ретельній підготовці документів для реєстрації. Також обговорили поточні питання в роботі заступника директора і методиста: організація роботи факультативів та додаткових занять, форми і методи контролю освітнього процесу, ведення журналів, оцінювання навчальних досягнень учнів, оформлення кабінетів, лабораторій, майстерень тощо.

У переддень свята працівників освіти учасники засідання побажали своїм колегам перш за все здоров’я, миру, плідної праці і висловили щиру подяку організаторам і господарям за надану інформацію та створені умови для співпраці.

Читати 134 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa