Четвер, 04 жовтня 2018 10:06

Відбулася щомісячна Інтернет-нарада директорів регіональних НМЦ ПТО за участю представників департаменту та директорату професійної освіти МОН України.

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

     28 вересня о 10.00 відбулася щомісячна інтернет-нарада директорів регіональних НМЦ ПТО за участю представників департаменту та директорату професійної освіти МОН України.
  Відкрили нараду заступник директора департаменту Катерина Мірошниченко та Генеральний директор директорату Ірина Шумік.
  Вони акцентували увагу на поточних актуальних питаннях функціонування системи профтехосвіти України.


      З більш конкретними питаннями по підготовці молодших спеціалістів, запровадженню дуальної системи, розробки робочої навчальної документації за новими стандартами, особливостями оформлення документів до ліцензування,використанням годин консультацій та факультативів, тощо ознайомили присутніх спеціалісти відділу змісту та організації навчального процесу департаменту професійної освіти МОН України.


    Після виступу Едуарда Гончарова, директора НМЦ ПТО у Донецькій області, відбулось обговорення за участю керівників регіональних методичних центрів особливостей використання освітньої субвенції на здійснення загальноосвітньої підготовки у ЗП(ПТ)О.

        Користуючись нагодою учасники привітали один одного та трудові колективи з Днем працівників професійної освіти та Днем працівника освіти України. 

Читати 127 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa