Четвер, 04 жовтня 2018 07:30

Святкування Дня професійної освіти та Дня працівників освіти України в Торецькому професійному ліцеї

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

У Торецькому професійному ліцеї відзначили День працівників освіти та День професійної освіти!

 

   У найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, приходить професійне свято – День працівників освіти та профтехосвіти. Це не тільки професійне свято педагогів, це свято усіх тих хто працює з молоддю у навчальних закладах.

    Сьогодні професійно-технічна освіта – складова системи освіти України, що є комплексом педагогічних і організаційно-управлінських заходів, спрямованих на забезпечення оволодіння випускниками шкіл, незайнятим та дорослим населенням області знаннями, уміннями і навичками в обраній ними галузі професійної діяльності, розвиток компетентності та професіоналізму, виховання загальної і професійної культури.

   2 жовтня 2018 року з нагоди професійного свята в Торецькому професійному ліцеї відбувся святковий захід, а в фойє ліцею була організована виставка творчих робіт учнів. Працівників ліцею зі святом привітали учні 1-3 курсів, а особливо припав до душі виступ учнів з особливими освітніми потребами.

     Дякуємо учням нашого закладу освіти за теплі і щирі вітальні слова, пісні, вірші та гарний позитивний настрій від створеного свята.

    Освіта та знання є справжнім безцінним надбанням народу, який визначає його потенціал та розвиток на багато десятиліть вперед. Учням бажаємо успішно крокувати дорогою знань і пам’ятати, що саме від освіти залежить успіх у майбутньому. Адже саме з них формується еліта держави, яким належить вести незалежну, європейську Україну в майбутнє.

  Нехай будуть з вами допитливість, працелюбність і наполегливість, а також натхнення до творчості й нових відкриттів!

    Батькам же бажаємо щоденно відчувати гордість за своїх дітей, радіти їхнім успіхам!

       Викладачам, педагогам - здоров'я й терпіння, упевненості у завтрашньому дні, добробуту і нових досягнень!

         Тож хай квітує профтехосвіта і народжує щороку побільше кваліфікованих робітників і прекрасних працівників нашої держави. Зі святом!

 

Читати 90 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa