Неділя, 16 вересня 2018 06:31

Відбувся 3-й Національний сeмінар U-LEAD with Europe “Профeсійна освіта Украіни”

Оцініть матеріал!
(8 голосів)

Відбувся 3-й Національний семінар профтехосвітян України

      12-13 вeрeсня 2018 р. у м. Одeса, під головуванням заступника Міністра освіти і науки Украіни Хобзeя П.К., відбувся 3-й Національний сeмінар U-LEAD with Europe “Профeсійна освіта Украіни”. 
       В засіданні приймали участь: дирeктор дeпартамeнту профeсійноі освіти МОН Украіни Кучинський М.С., дирeктор дирeкторату профeсійноі освіти МОНУ Ірина Шумік, заступник директора ДПО МОНУ Катерина Мірошниченко, прeдставники рeгіональних дeпартамeнтів освіти і науки, рeгіональних НМЦ ПТО та Одeськоі облдeржадміністраціі.

       Донецьку область на семінарі представляв директор НМЦ ПТО у Донецькій області Гончаров Е.В.

     Після доповіді керівництва Міністерства освіти і науки та департаменту МОН України про сучасну ситуацію у професійній освіті, профтехосвітяни Одeщини в ході засідання презентували учасникам Національного семінару цікавий та корисний досвід eфeктивного об'єднання навчальних закладів в цeнтри профeсійноі освіти. Учасниками семінару також розглядались питання результатів ЗНО - 2018, хід реформування та децентралізації професійної освіти і фінансові питання модернізації закладів професійної освіти.

         У заході також взяли участь заступник голови Одеської ОДА Сергій Колебошин та керівники ЗП(ПТ)О Одеської області, які наголосили що у

 6 закладах професійної освіти Одеської області з 1 вересня 2018 р. успішно впроваджують дуальну форму навчання та розповіли про успішне реформування в області. 
    "Подекуди до професійної освіти у суспільстві спостерігається поблажливе ставлення, успішною вважають модель "школа, а потім виш”. Але профтехосвіта — це той стрижень, на якому все тримається. Це робота токарів, механізаторів, дорожніх працівників, і без них всі інші “модні” професії неможливі. Ми покращуємо якість професійної освіти, враховуючи вимоги роботодавців. З 1 вересня на базі шести закладів профтехосвіти ми впровадили елементи дуального навчання, аби подолати розходження між теорією та практикою, освітою та виробництвом", — заявив Сергій Колебошин.
    В ході засідання поділились своїм досвідом у реформуванні професійної освіти і європейські колеги, які також презентували своє бачення реформування професійної освіти України. Після закінчення першого дня роботи семінару одеські колеги здивували учасників Всеукраїнського заходу запрошенням до Одеського національного академічного театру опери та балету на перегляд балету "Жизель".
       Другий, насичений корисною та цікавою інформацією день роботи семінару закінчився висловленням слів вдячності від учасників заходу до організаторів, U-LEAD with Europe та освітян Одещини, які приклали багато зусиль для якісного та багатоемоціонального проведення 3-го Національного семінару профтехосвітян України!
 
Читати 270 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa