П'ятниця, 14 вересня 2018 09:07

До роботи за новим Державним стандартом повної загальної середньої освіти готові

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

До роботи за новим Державним стандартом повної загальної середньої освіти готові

Новий 2018/2019 навчальний рік несе в собі значні зміни: прийнятий Закон «Про освіту», почав діяти новий Державний стандарт повної загальної середньої освіти, на основі нього розроблені нові освітні програми. Обговорити проблемні питання сьогодні зібралися керівники методичних комісій закладів професійної (професійно-технічної) освіти Маріупольського методичного об’єднання викладачів філологів Донецької області. Спілкування з Навчально-методичним центром ПТО відбулося у скап-режимі. Методист НМЦ ПТО у Донецькій області Тетяна Васюхно окреслила основні завдання викладачів- філологів у новому навчальному році. Особливу увагу звернула на психологічні аспекти в підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання: перш за все налаштувати учнів так, щоб вони повірили в себе, в свої знання і уміння, побороли той психологічний бар’єр, який виникає при думці про зовнішнє тестування. Також окреслені цілі моніторингу навчальних досягнень учнів.

Світлана Гулакова – викладач української мови та літератури Маріупольського професійного машинобудівного ліцею, керівник МО викладачів української мови та літератури, зарубіжної літератури, художньої культури Маріупольського регіону проаналізувала зміни в програмах з даних предметів. Зміни в програмі зарубіжної літератури охарактеризувала Олена Шилова, викладач Маріупольського професійного ліцею, а про особливості викладання іноземних мов у поточному навчальному році розповіла керівник МО викладачів іноземних мов Маріупольського регіону, викладач Маріупольського професійного ліцею автотранспорту Антоніна Єрмакова. Спільно обговорили проведення контрольних, практичних робіт.

Викладачі висловили щиру вдячність організаторам скап-засідання та адміністрації Маріупольського професійного машинобудівного ліцею за надану технічну можливість і створену затишну атмосферу для спілкування й вирішення важливих питань.

Читати 434 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa