П'ятниця, 14 вересня 2018 08:24

Відбулося засідання методичної секції викладачів суспільних дисциплін ЗП(ПТ)О Краматорсько-Слов’янського та Бахмутського методичних об’єднань

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Відбулося засідання методичної секції викладачів суспільних дисциплін ЗП(ПТ)О Краматорсько-Слов’янського та Бахмутського методичних об’єднань

Згідно з планом роботи НМЦ ПТО у Донецькій області 13.09.2018 року на базі ДНЗ «Краматорське вище професійне металургійне училище» відбулося засідання методичної секції викладачів суспільних дисциплін Краматорсько-Слов’янського та Бахмутського методичних об’єднань.

З привітальною промовою до присутніх звернулася заступник директора з НВР ДНЗ «Краматорське ВПМУ» Наталя Потапова, яка розповіла про свій навчальний заклад та працьовитий колектив, побажала учасникам семінару плідної праці, натхнення в роботі та творчих успіхів.

 

Відкрила засідання завідувач кабінетом загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО у Донецькій області Тетяна Васюхно. Вона окреслила основні завдання викладачів суспільних дисциплін у новому навчальному році. 

Зі звітами про проведену за минулий навчальний рік роботу виступили керівники методичних секцій Краматорсько-Слов’янського та Бахмутського регіонів – викладач суспільних дисциплін ДНЗ «Краматорське ВПМУ» Олександр Канурний та викладач суспільних дисциплін Торецького професійного ліцею – Ганна Дмитрова, яка також зробила огляд нової методичної літератури, цікавих періодичних фахових виданьтаознайомила колег з сайтами, які стануть в нагоді при підготовці до уроків.

Основним питанням засідання методичної секції було обговорення нових програм з предметів «Історія України», «Всесвітня історія» та «Громадянська освіта», а також методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо викладання суспільних дисциплін у 2018-2019 навчальному році. Викладачі суспільних дисциплін Олександр Канурний (ДНЗ «КВПМУ») та Ірина Отоса (ДПТНЗ «КЦ ПТО») проаналізували нові програми з даних предметів, а методист НМЦ ПТО у Донецькій області Людмила Кравченко докладно зупинилася на методичних рекомендаціях та огляді підручників, рекомендованих МОН України для використання в навчальних закладах.

Члени методичної секції жваво обговорювали методичні рекомендації та нові програми, висловлювали свої враження та ділилися з колегами думками.

Також під час засідання Людмила Кравченко торкнулася питання ЗНО 2019 року, нагадала правила заповнення журналів, звернула увагу на рекомендації щодо оформлення навчально-методичних матеріалів, які подаються на розгляд в НМЦ ПТО і розповіла про заплановані на найближчий час заходи для викладачів суспільних дисциплін.

Наприкінці семінару гості закладу висловили щирі слова подяки господарям ДНЗ «Краматорське вище професійне металургійне училище» за гостинність та створення комфортних умов праці.

Читати 450 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa