Вівторок, 11 вересня 2018 05:36

Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» на святкуванні Дня міста Бахмут!

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

8 вересня найстаріше місто Донеччини та перша столиця Донецького  краю – Бахмут – відзначав свій 447-й рік з дня заснування. Різноманітні заходи, більше ста острівків розваг та конкурсів, флеш-моби та танцювальні батли – все з нагоди Дня Народження Бахмута.

З самого ранку на площі свободи на в нижньому парку почали роботу різноманітні локації, виставки, острівці розваг, аквагрим, аніматори для дітей, майстер-класи з танців, фотовиставки, туристичний гурток, шашки, та розважальні майданчики – більше ста острівків розважають містян та гостей Бахмута.

Відкриття свята Дня міста також не залишило городян без позитивних емоцій та гарного настрою. Масштабний флеш-моб дітлахів, виступи творчих колективів міста, привітання урочистих гостей зібрали тисячі Бахмутчан та гостей міста.

Відкриваючи свято з нагоди Дня міста Бахмутський міський голова Олексій Рева, звернувшись до присутніх, подякував всім, хто небайдужий до долі рідного міста, представникам старшого покоління, всім, хто безкорисливо служить малій Батьківщині, своєю працею змінює кожен день життя на краще, а також молодому поколінню, яке буде визначати долю нашого міста в майбутньому.

Професійну освіту Донеччини на святі міста представляв Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти». Голови методичних комісій, майстри виробничого навчання Васильчук Валентина Василівна, Адаменко Микола Михайлович, Домахів Валерій Миколайович, Хмєлєва Вікторія Вікторівна разом зі своїми учнями підготували та провели яскраві майстер – класи для мешканців та гостей міста. Особливим інтересом користувалась гаряча їжа, яку на очах відвідувачів нашої робітничої алеї готували у великих козанах та відразу роздавали усім бажаючим. Свято задовольнило всіх.

Читати 320 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa