Середа, 04 липня 2018 15:02

Свято вручення дипломів у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Свято вручення дипломів у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї

29 червня 2018 рокуу Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї відбулося Свято вручення документів про освіту випускникам 2018 року. Розділити радість свята із випускниками прийшли їхні батьки, рідні, друзі та гості. Захід розпочався Гимном України! 

У цей день випускникам було сказано багато теплих слів і напутливих побажань від імені всього педагогічного колективу. Директор ліцею Бурлаков А.С. побажав випускникам вагомих досягнень та нових перемог на життєвому шляху. Від імені батьків слова подяки висловила Жукова Н.О. Щирі слова побажань випускники почули від гості нашого свята доцента кафедри економіки Київського національного університету культури та мистецтва Белякової О.В. Майстри виробничого навчання та класні керівники випускних груп вивели для своїх вихованців формулу щастя. У свою чергу, випускники подякували педагогічному колективу за надані знання, турботу, розуміння та доброту, після чого презентували музичний подарунок.

Кращі учні були нагороджені грамотами за особливі успіхи у вивченні окремих предметів, спортивні досягнення і активну участь у житті ліцею протягом усього навчання.

Свято супроводжувалося музичною програмою та презентацією про життя випускних груп у стінах ліцею. Випускники мали змогу повернутись у минуле, згадати цікаве та змістовне життя у ліцеї.

Свято пройшло у дружній та душевній атмосфері.

Шановні випускники!

Бажаємо, щоб ваше життя було яскравим, насиченим, захоплюючим і цікавим! Щоб збувалися всі ваші мрії! Щасливої життєвої дороги!

Читати 327 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa