Вівторок, 03 липня 2018 08:20

Цей день завжди незабутній, особливо для випускників!

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

27 червня 2018 року подвір’я нашого Торецького професійного ліцею наповнилося веселим гомоном, розмаїттям квітів й емоцій. Цього дня усі – дорослі і діти – стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято останнього дзвоника.

 Цей день завжди незабутній, особливо для випускників. Саме вони прикували до себе найбільше уваги: висловили щирі слова подяки викладачам і майстрам виробничого навчання, танцювали прощальний вальс й дарували квіти. Імпровізована сцена наповнювалася найкращими учнями: відмінниками навчання, переможцями різноманітних фестивалів, конкурсів, спортивних змагань.

Із щирими словами побажань звернулися до учнів Голова Первинної профспілкової організації – Назаренко В.В., майстер виробничого навчання – Рутковський В.С. та директор Торецького професійного ліцею – Чернобровкіна І.В., яка радила учням, щоб високі знання для них стали не просто шансом, а гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації та хорошої зарплатні.

        Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання в ліцеї закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого та серйозного світу.

У добрий путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, учні!

Читати 261 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa