Субота, 30 червня 2018 09:47

Цікаво і корисно провели вихідні в м. Запоріжжя учні та педпрацівники Покровського професійного ліцею Донецької області

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Цікаво і корисно провели вихідні в м. Запоріжжя учні та педпрацівники Покровського професійного ліцею Донецької області

ПАТ "Шахтоуправління "Покровське" – головний замовник кадрів Покровського професійного ліцею організував екскурсію до міста Запоріжжя. 

 Під час екскурсії діти побували в музеї техніки, де познайомилися з експонатами, які відображають історію розвитку техніки України - від промислових турбін до літаків, вертольотів, військової техніки тощо. 

 У цю скорботну дату для України, разом із запоріжцями екскурсанти долучилися до траурного мітингу, приуроченого Дню скорботи 22 червня. Поклали квіти до пам’ятника скорботи.  

Учням випала нагода познайомитися із байкерами, які проїздом до Мінська також брали участь у мітингу в Запоріжжі - вони мають на меті об’їхати декілька міст України та Білорусі, поклавши квіти загиблим у страшній війні з фашизмом. 

 Відвідавши острів Хортиця, ліцеїсти доторкнулися до історичних коренів українського козацтва, познайомилися з їх побутом, звичаїв, побачили матеріальні  пам’ятки української культури козацької доби. 

Наприкінці, після спекотного дня, мандрівники із задоволенням освіжилися купанням у водах Славути-Дніпра, завершивши цей цікавий і пізнавальний день перед поверненням додому. 

 За організовану екскурсію педагогічний колектив і учні Покровського професійного ліцею дуже вдячні керівництву ПАО "ШУ "Покровське", та особисто Безручко Налатії Олександрівні представнику фонду "Надія". 

 

Читати 429 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa