Субота, 30 червня 2018 09:23

Заходи у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї з нагоди Дня Конституції України та Свята останнього дзвоника

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Заходи у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї з нагоди Дня Конституції України та Свята останнього дзвоника

27 червня 2018 рокуу Маріупольському професійному машинобудівному ліцеївідбулися заходи з нагоди Дня Конституції України та Свята останнього дзвоника.

На урочистій лінійці викладач суспільних дисциплін Циганчук Л.О. розповіла всім присутнім про тернистий шлях становлення української держави: «Конституція України: історія свободи».

Потім для учнів 1 та 2 курсів пролунав останній дзвоник та прозвучали напутливі слова від директора нашого ліцею Бурлакова А.С., а також проведений черговий інструктаж з безпеки життя і здоров’я учнів під час літніх канікул заступником директора з навчально-виховної роботи Гакєєвою Н.О. Кращим учням ліцею були вручені грамоти за активну участь у житті ліцею та спортивні досягнення протягом навчального року.

Після лінійки учні пройшли у навчальні кабінети, де класні керівники провели позакласні години, присвячені Дню Конституції України.

Читати 350 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa