Понеділок, 11 червня 2018 16:31

На Донеччині відбулися регіональні засідання методичних секцій викладачів природничо-математичних дисциплін Маріупольського методичного об’єднання

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

На Донеччині відбулися регіональні засідання методичних секцій викладачів природничо-математичних дисциплін Маріупольського методичного об’єднання

Завершується 2017/2018 навчальний рік, проведені майже всі уроки, але викладачів турбує питання впровадження у ЗП(ПТ)О Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти з 1 вересня 2018 року. З метою обговорення нових навчальних програм 7 червня 2018 року в Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї забрались о 10.00 викладачі математики, фізики, інформатики, а 13.00 – викладачі хімії та біології. Педагоги Волноваського професійно-технічного училища та Великоновоселківського професійного ліцею приєдналися до колег в Інтернет-просторі.

Проводила регіональне засідання з використанням програми Skype профільний методист НМЦ ПТО у Донецькій області Ольга Пустовгарова. У вітчизняній освіті протягом 2017 року відбулося багато реформ та змін. Методист центру ознайомила присутніх викладачів з структурою, розділами та основними статтями нового «Закону про освіту», а також з головними змінами, які будуть відбуватися з вересня в Новій українській школі.

 

Керівники регіональних секцій з метою ґрунтовного роз’яснення колегам змісту навчальних програм підготували презентації з предметів. Яна Цивенко – керівник секції викладачів математики, звернула увагу присутніх на формування практичних компетентностей, на основні форми проведення занять, обов’язкову діагностику навчальних досягнень учнів та особливості оцінювання і ведення журналу. Володимир Сосунов – керівник секції викладачів фізики, представив порівняльний аналіз діючої та нової програми, а також ознайомив педагогів з двоконцентровою структурою курсу фізики і астрономії. Керівник секції викладачів інформатики Надія Войнова повідомила присутнім, що інформатика – це обов’зково-вибірковий предмет, програма має модульну структуру та складається з двох частин – базового і варіативного модулів. З особливостями організації програмового матеріалу, специфікою навчального предмета «Біологія та екологія» членів секції ознайомила Ірина Чупилко. А структуру навчальної програми з хімії, методи та засоби навчання, особливості проведенням хімічних експериментів, типи розрахункових задач колегам представила Валентина Котова.

Відеоролик: https://www.facebook.com/100009175792550/videos/2021614924821014/

Після тривалого обговорення особливостей нових навчальних програм, роз’яснення незрозумілих моментів, викладачі підвели підсумки роботи за 2017/2018 навчальний рік, продумали подальшу методичну роботу та побажали один одному творчих успіхів і гарної відпустки.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Донецької області висловлює слова подяки господарям Маріупольського професійного машинобудівного ліцею за гостинність, надання сучасних умов проведення заходу та бажає всім педагогічним працівникам здоров’я, миру, натхнення, невичерпних творчих сил.

Читати 235 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa