П'ятниця, 11 травня 2018 07:29

ВСЕУКРАЇНСЬКА ВІЙСЬКОВО – ПАТРИОТИЧНА ГРА «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

ВСЕУКРАЇНСЬКА ВІЙСЬКОВО – ПАТРИОТИЧНА ГРА «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

          У цьому році фінал І-го відбіркового туру Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри м. Авдіївка відбувся у місті Біла Церква на базі полігону 72-ї бригади ВСУ, військовослужбовці якої захищають м. Авдіївка від російсько-терористичних загарбників.

    Ініціаторами поїздки стали: голова ВЦА м. Авдіївка Малихін П.В., міськвідділ освіти ВЦА і Авдіївське професійно-технічне училище.

        Приймав рій джуровців м. Авдіївка (школи № 2, 6, 7 та Авдіївського ПТУ) і спонсорував трьохденне перебування у м. Біла Церква організаційний комітет матерів, жінок чоловіків і синів, які перебувають на території Донецької області.

        До відбіркового туру увійшли всі етапи гри «Сокіл» («Джура»), які будуть проходити на ІІ обласному турі у Лиманському районі з 14 по 19.05.2018 р.:

-         Конкурс «Вперед»;

-         Конкурс «Рятівник»;

-         Стрільба;

-         Крос – похід;

-         «Перетягування линви»;

-         «Лава на лаву»;

-         Ватра «У колі друзів»;

     Найскладнішим іспитом для джуровців був етап «крос – похід» з елементами орієнтування на місцевості за методикою квестів. Професійні альпіністи, які готували цей конкурс та були головними суддями змагань підготували непрості вправи: подолання «умовного болота по купинах», переправа на мотузці через яр, подолання рову способом «вертикальний маятник», «павутиння».

        Переможець визначився по меншості набраних штрафних балів плюс час проходження дистанції. Джуровці Авдіївського ПИТУ показали найкращий результат і посіли І місце у «крос – поході». На дистанціях визначилися ройовий – Тарасов Едуард, Обіщенко Олександр, Кубарєва Кристина.

          Змагання зі стрільби проходили на справжнісінькому полігоні де базується 72 – га бригада ВСУ. Інструкторами і головними суддями були професіональні снайпери. Джуровці виконували стрільбу з бойових автоматів.

     Після закінчення стрільби судді підвели підсумки і оголосили про найкращій результат у джуровців Авдіївського ПТУ. Відзначилися куделя Максим, Шуляк Роман, Кудратов Сергій.

    Найяскравішим був виступ джуровців Авдіївського ПТУ у творчо – мистецькому звіті «Ватра». В ньому були присутні: запалкий танок з елементами козацького гопака, весела українська пісня, музичний супровід, національні костюми. Ще довго організатори і уболівальники аплодували солісту українського танка авдіївського ПТУ Кубарєвій Кристині. У творчо – мистецькому звіті Авдіївське ПТУ посіло І місце.

       Крім джуровців, про яких вже вище вказано, участь у І етапі Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної грі від Авдіївського ПТУ прийняли Новікова Олена і Мацевич Денис.

       Тренує команду джуровців Авдіївського ПТУ керівник фізичного виховання Товт Л. Г.

         В.о. директора Авдіївського ПТУ Костін В.О. висловлює подяку колективу співробітників училища, які допомагали в організації поїздки джуровців до м. Біла Церква.

       На теперішній час джуровці училища готуються до наступних випробувань, а саме, обласних фінальних змагань дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Оргкомітет АПТУ

Читати 474 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa