Середа, 09 травня 2018 12:10

Заходи у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї із відзначення Дня пам’яті та примирення, 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Заходи у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеїіз відзначення Дня пам’яті та примирення, 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі

Вони у битві чесно полягли,

А іншого – ні вибору, ні змоги.

Вони загинули. Але перемогли,

Бо віддали життя для Перемоги!

День Пам’яті та Примирення, День Перемоги – особливі дні. Вони викликають в нас відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами українських людей, які загинули у страшні роки Другої світової війни.

08 травня 2018 року у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї день розпочався з літературно-музичної композиції «Пам’ятаємо! Перемагаємо!», на якій хвилиною мовчання учні та працівники ліцею вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні, група учнів разом з директором Бурлаковим А.С. поклали квіти до пам’ятного знаку та могили невідомих солдатів, які розташовані на території ліцею.

Вшановуючи пам’ять героїв Другої світової війни, у МПМЛ були проведенівиховні години в учнівських групах «Забуттю не підлягає», «Тих днів не змовкне слава», вечір пам’яті «Мужність і відвага крізь покоління» для учнів, які проживають у гуртожитку ліцею, у фойє ліцею була розміщена виставка літератури та фотоматеріалів «День пам’яті та примирення».

Священною є пам’ять про нашу перемогу у роки Другої світової війни і про тих, хто її виборював і платив найдорожчою ціною. Низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

З Днем Великої Перемоги!

Читати 155 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa