Вівторок, 08 травня 2018 15:22

Пам’ять живе у наших серцях

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Пам’ять живе у наших серцях...

 

Минуло вже багато десятиліть з того 8 травня, коли закінчилася Друга світова війна. Ми знаємо про цю війну з розповідей старшого покоління та з книг з історії. А для мільйонів людей ці страшні події були реальністю. Війна принесла багато горя. Напевно, у кожній родині втратили дорогих людей, у багатьох з них навіть немає могили. Молоді хлопці та дівчата гинули в страшних боях, не скуштувавши як слід життя. Тому 8, 9 травня – Дні  Пам’яті, Примирення і Перемоги - свято і світле, і сумне одночасно. З одного боку, наш народ здобув перемогу, звільнили нашу країну. Але все це дуже дорогою ціною – десятків мільйонів життів, річок сліз і безліччю покалічених доль.

Подякувати ветеранам - живим і померлим - за їхній подвиг у День пам’яті та примирення - найменше, що ми можемо зробити.

Депутат Краматорської міської ради групи «Об’єднаний Краматорськ» Дика Г.О. разом з учнями ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» напередодні свята привітали ветеранів. Зустріч була дуже зворушливою і для учнів, і для самих учасників тих жахливих подій.

Мало їх залишилося живих, вони дуже старенькі, хворі. Але з радістю зустріли гостей, що прийшли їх привітати. Зі сльозами на очах згадували про жахіття тієї війни, розповідали про себе, бажали учням мирного неба, щастя і  щиро дякували, що їх не забувають. Як дуже мало ветеранам треба - краплина уваги!!!

А 07.05.2018 року о 12.00 в фойє навчального закладу була організована виставка, присвячена 73-й річниці перемоги над фашизмом. Учні створили композиції з живих квітів, використали військову атрибутику, знайшли фрагменти листів з фронту, а також і світлини ветеранів цієї війни, їх нагороди та талісмани, які оберігали їх під час бою. Учні завзято і зворушливо розповідали про свої композиції, а найголовніше те, що молодь дуже добре розуміє вислів:"Народ, який не береже свої могили, пам’ять, приречений на вимирання".

8 травня була проведена урочиста лінійка, присвячена Дню пам'яті та примирення і вшануванню загиблих у Другій світовій війні. Учні згадали про події того часу, хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх загиблих у тій страшній війні.

9 травня 2018 року весь педагогічний колектив та учні ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» будуть брати участь у покладанні квітів, присвяченому Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

         Ми повинні завжди пам'ятати про людей, що віддали свої життя за свободу і світле майбутнє нашої країни. Безсмертний подвиг тих, хто боровся і переміг фашизм. Пам'ять про їх подвиг вічно житиме в наших серцях!!!

 

Читати 180 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa