Вівторок, 17 квітня 2018 09:57

У ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» за традицією в квітні місяці пройшов предметний тиждень фізики «Фізика – основа і опора всіх без виключення наук!»

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

У ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» за традицією в квітні місяці пройшов предметний тиждень фізики «Фізика – основа і опора всіх без виключення наук!»

                                                                                                      Фізика написана у великій книзі,

 яка завжди відкрита у нас  перед

очима, - я маю на увазі Всесвіт….

Г. Галілей

У сучасному освітньому процесі в ЗП(Т)О невід’ємною складовою  є позаурочна робота, оскільки саме позаурочні заходи дозволяють вийти за рамки заняття у сферу практичного використання знань, у ту галузь, де ці знання підкріплюються,  поповнюються, збагачуються і, де на основі глибшого пізнання розвивається інтерес до предмета,  професії,  проявляються творчі здібності особистості.

Так, у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» уже за доброю  традицією в квітні місяці проходив предметний тиждень фізики.

Протягом тижня проходили різноманітні заходи:  проведено усний журнал «Фізика в моїй професії», конкурс стіннівок, презентацій, навчальних проектів, засідання гуртка «Фізика  навколо нас», розважально-пізнавальна гра «Еврика».

12 квітня в Україні святкують День працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародний день авіації та космонавтики. Учні Центру теж готувалися до цього свята та провели низку заходів. На  святковій лінійці  учні виступили з цікавими повідомленнями про розвиток космонавтики в Україні, розповіли про першого та поки що єдиного космонавта незалежної України – Леоніда Каденюка, переглянули цікавий відеофільм про маловідомі факти з життя космонавта.

В бібліотеці навчального закладу діяла виставка літератури, плакатів та періодики «Україна – космічна країна!», яку відвідали учні з усіх навчальних груп та відбувся позаурочний захід з однойменною назвою.

Закінчився тиждень фізики інтелектуальною грою «Кращий знавець фізики», де перемогу здобув учень групи СШП-17 Халявкін Микола.

Серед презентацій, найкращу підготував учень гр. ОПО-17     Зозенко Олександр, найкраща стіннівка в учнів гр. ОПО-15, а найкращий навчальний проект в учня гр.ОПО-16 – Науменко Дмитра. Молодці!      Переможці були нагороджені солодкими призами та заохочені додатковими балами з предмету.

Проведення предметних тижнів в Краматорському центрі професійно-технічної освіти націлено на формування пізнавальних інтересів, підвищення професійного рівня, розвиток творчої активності учнів. Тож не дивно, що проведення предметного тижня фізики стало доброю традицією нашого навчального закладу.

Читати 220 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa