Вівторок, 17 квітня 2018 09:47

12 квітня – День космонавтики

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

12 квітня – День космонавтики

      У Державному навчальному закладі «Білицький професійний ліцей» 12 квітня відбувся День космонавтики, який провела викладач фізики та астрономії Захарова Віталіна Віталіївна. Цей день став великим всенародним святом на честь льотчиків - космонавтів, конструкторів, інженерів, службовців і робітників, які причетні до створення ракет, космічних кораблів й штучних супутників Землі.

       Хоч ще дивно усвідомлювати, але за атомарним складом земляни ближче до зірок та міжзоряної речовини; Костянтин Едуардович Ціолковський писав: «Земля - колиска розуму, але не можна вічно жити у колисці. Земля - лише одна з планет, де можливе життя. Вихід у космос - матеріальна основа відтворення майбутнього».

     Україна - космічна держава. Учні нашого ліцею активно долучились до святкувань, які відбулися 12 квітня. До дня Космонавтики в ліцеї відбулися такі заходи:

1.      Відео «Реконструкція першого польоту Юрія Гагаріна в 3D»

2.      Виставка малюнків «Моя космічна подорож».

3.      Відеорепортаж про підготовку і політ у космос першого космонавта України Леоніда Каденюка.

4.      Астрономічна вікторина.

5.      Кросворд.

       Вітаємо учнів групи № 3-17, які посіли  І місце в конкурсі малюнків, учнів групи 1-17, які  підготували  найкращий радіорепортаж «Космічна подорож першого космонавта Землі Ю. Гагаріна»

    Проведені заходи принеслинезабутні враження всім учням, які вивчають астрономію, і тим, які будуть її вивчати, а також викликалинеймовірнезахоплення та заохочення до вивчення астрономії, набуті знання якої є великою потребою в повсякденному житті.

Читати 226 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa