На Донеччині відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О Донецької області з професії «Муляр»

На Донеччині відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О
Донецької області з професії «Муляр»

10 квітня 2018 р. відповідно до річного плану роботи НМЦ ПТО у Донецькій області, з метою підвищення рівня фахової майстерності, виявлення кращих за професією учнів, відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О Донецької області з професії «Муляр».

Підготовка, організація й проведення Конкурсу – є результатом спільної праці НМЦ ПТО у Донецькій області, організаційного комітету, творчої групи зі складання завдань, складу журі та адміністрації й колективу Костянтинівського професійного будівельного ліцею, який забезпечив базу для його проведення.

Урочисто відкрила конкурс заступник голови оргкомітету, завідуюча кабінетом професійної підготовки Тетяна Долініна, а директор Костянтинівського професійного будівельного ліцею Віктор Герасимов побажав учасникам оптимізму, творчості та віри в перемогу.

В ІІ (обласному) етапі Конкурсу брали участь 4 переможці І (на рівні ЗП(ПТ)О) етапу Конкурсу, що ведуть підготовку кваліфікованих робітників з професії «Муляр»: Костянтинівський професійний будівельний ліцей, Маріупольський професійний ліцеї будівництва та Курахівський професійний ліцей.

Конкурс проходив у 2 тури: теоретичний та практичний, які відповідали вимогам освітньо-кваліфікаційної характеристики ДС ПТО з професії «Муляр» 3 розряду.

Всі учасники конкурсу мали можливість реалізувати свої здібності, показати рівень теоретичних знань та практичних умінь з професії «Муляр», оцінити свої сили і можливості, отримати професійну оцінку компетентного журі. Конкурс оцінювало компетентне незалежне журі у складі:

Каракуц Ю.Д., прорабу тресту «Костянтинівпромбуд»;

Адаменко М.М. та Рильцев А.П., майстрів виробничого навчання ДНЗ «Бахмутський центр професійно технічної освіти»;

Кременьчуцький Ю.О., майстра виробничого навчання Селидівського навчального центру;

Ліствіна З.О., майстра виробничого навчання Костянтинівського професійного будівельного ліцею.

Журі якісно оцінило знання і навички конкурсантів за рядом критеріїв, а саме: організація робочого місця, зовнішній вигляд, згідно з вимогами до професійного одягу, дотримання норм охорони праці, технологічного процесу та якості виконання.

За результатами Конкурсу та спільним рішенням журі призові місця розподілили наступним чином:

І місце – Пономарьов Максим Олександрович, учень Маріупольського професійного ліцею будівництва;

ІІ місце – Зайцев Дмитро Миколайович, учень Костянтинівського професійного будівельного ліцею;

ІІІ місце – Костевко Микита Володимирович, учень Костянтинівського професійного будівельного ліцею.

Переможець та призери були нагороджені Дипломами І, ІІ та ІІІ ступеню відповідно до занятих місць. Педпрацівники, що підготували переможця й призерів отримали Подяки від НМЦ ПТО за якісну підготовку учасників обласного Конкурсу.

Організатори і учасники Конкурсу висловили щиру вдячність адміністрації та колективу Костянтинівського професійного будівельного ліцею за високий рівень організації та достойне матеріально-технічне забезпечення створення дружньої та затишної атмосфери і даного заходу.

 

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa