Субота, 14 квітня 2018 06:16

День відкритих дверей у Торецькому професійному ліцеї

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

День відкритих дверей у Торецькому професійному ліцеї

У житті кожної молодої людини обов’язково настає момент, коли їй необхідно здійснити вибір професії. Який глибокий сенс у цьому здавалося б, звичайному словосполученні, а  скільки в ньому приховано емоцій, тривог, сподівань… Адже це не лише вдалий чи невдалий вибір, зроблений в юності, а й подальша доля людини: активне, творче, радісне життя або ж пасивне,  збайдужіле існування. Більше того, правильний вибір професії – одна з головних складових умов людського щастя, усвідомлення своєї потрібності  в суспільстві.  

 12 квітня 2018 року в Торецькому професійному ліцеї відбувся День відкритих дверей - щорічний захід, мета якого - залучити майбутніх випускників шкіл міста до ліцею, відповісти на всі їх питання відносно умов вступу та напрямків навчання тощо.

      У цей день в ліцей прийшли всі, хто стоїть на порозі дорослого життя, першим кроком у яке є вибір такої професії, яка буде не лише задовольняти матеріальні потреби, а й приносити задоволення. На ринку праці стрімко росте тенденція популярності робітничих професій, які є актуальними в наш час, і роботодавці залюбки приймають на роботу майстрів із «золотими руками».

      Саме таких висококваліфікованих робітників готують у Торецькому ПЛ, який має гарну матеріально-технічну базу, сучасно обладнані кабінети, лабораторії та майстерні, а педагогічний склад ліцею є справжньою гордістю.

      До проведення Дня відкритих дверей підготувались відповідально. Гостей до ліцею завітало багато, всіх зустріли з радістю і гостинністю.

      Для учнів були підготовані інформаційні стенди, на яких вони могли знайти відповіді на питання, що виникали стосовно обраної професії, профорієнтаційні папки та буклети, в яких детально описується кожна професія, її особливості та переваги.

      Найбільше захоплення гостей викликала виставка учнівських робіт з професій, за якими проводиться підготовка в навчальному закладі. Вироби декоративно-прикладного мистецтва, шедеври електрогазозварювальних, штукатурних та кулінарних робіт – все це справа рук учнів ліцею, які під керівництвом досвідчених майстрів виробничого навчання здобувають звання професіоналів своєї справи.

      Ознайомившись із творчими роботами учнів ТПЛ, школярі переконались, яких талановитих майстрів тут готують.

      Наступним етапом Дня відкритих дверей став виступ учасників театрального гуртка «Гармонія», до складу якої входять учні нашого закладу.

      Детальна інформація про наш заклад освіти була представлена у вигляді презентації відеофільму «Мій навчальний заклад».

      Окрім цього, гостям надали можливість не тільки оглянути територію, навчальні кабінети, майстерні, їдальню, спортивну залу, але й прийняти особисту участь в майстер-класах з кожної професії.

          Юнаки з уважністю слухали розповіді про професії, яким навчають в ліцеї: «Електрогазозварник», «Слюсар з ремонту автомобілів, рихтувальник кузовів, газозварник», «Штукатур, лицювальник-плиточник», «Кухар, калькулятор», «Офіціант, бармен, буфетник», які презентували учні, викладачі та майстри виробничого навчання, надаючи повну інформацію як про самі професії, так і про можливості успішного майбутнього працевлаштування.

День відкритих дверей в Торецькому професійному ліцеї пройшов у дружній доброзичливій атмосфері, залишивши приємні враження як в гостей, так і в господарів свята.

Маємо надію на те, що учні шкіл, які були присутні на заході, взяли для себе багато корисного та зробили правильний висновок: обираючи професію, людина планує усе своє подальше життя, а також, щоб стати висококваліфікованим спеціалістом, добитися кар’єрного росту, потрібно спочатку оволодіти робітничою професією.

Читати 212 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa