П'ятниця, 13 квітня 2018 16:43

Хвостата Хата

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Хвостата Хата

В 2011 році у місті Бахмут була створена площадка для стерилізації та надання ветеринарної та соціальної допомоги безпритульним тваринам. Робота площадки фінансується за рахунок благодійних пожертвувань небайдужих до тварин людей. До того ж, в Бахмуті є люди, які допомагають грошима, продуктами, іншими необхідними речами. І хоча це не притулок, але мискою їжі та теплою будкою волонтери Бахмутської організації захисту тварин «Лада» забезпечують тих собак та кішок, для яких повернення на вулицю рівноцінно гибелі.

На початку 2018 року «Лада» оголосила конкурс для студентів та учнів навчальних закладів м. Бахмуту на будівництво будок для собак «Хвостата Хата»

Мета конкурсу – виховання у підростаючого покоління гуманного, відповідального відношення до тварин,виховання милосердя і почуття відповідальності.

Дізнавшись про проект, учні ДНЗ «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» виявили бажання теж зробити щось для покращення життя тварин та активно взялися за будівництво собачої будки. Крім того активісти Центру зібрали невелику суму грошей для придбання медикаментів для хворих тварин.

За підсумками конкурсу наша «Хвостата Хата» посіяла І місце серед інших будок. Учні були нагороджені організаторами - дипломами, солодкими призами та квитками на перегляд кінофільму у розважальному центрі м. Бахмут. Закликаємо усіх бути небайдужими до долі наших менших братів.

Читати 167 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa