Понеділок, 12 березня 2018 14:56

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ В АВДІЇВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОМУ УЧИЛИЩІ

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ

В АВДІЇВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОМУ УЧИЛИЩІ

І мене в сім'ї великій,

Сім'ї вольній, новій,

Не забудьте пом’янути

Незлим, тихим словом..

9 березня 1814 р темної ночі, в селі Моринцях, блиснув у вікні єдиний на все село вогник – це народився Тарас Шевченко, який став для України великим поетом.

З того дня минуло 204 роки, але пам'ять про славного сина України живе і сьогодні. В цей день в кожній родині українців, в кожному навчальному закладі згадують вірші Т.Г. Шевченка, покладають квіти до пам’ятників великого Кобзаря.

Учні Авдіївського ПТУ також приєдналися до вшанування пам’яті Тараса Шевченка і розпочали шевченківський тиждень з урочистої лінійки. Цього року традиційний конкурс на краще читання віршів в училищі розвинув свої межі і наші учні, Мацевич Денис та Кубарева Критина, прийняли активну участь у міському конкурсі читців, присвячений 204-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка «Уклін тобі, Великий наш Пророче».

В бібліотеці училища була представлена книжкова виставка «Кобзар – Новий Завіт української нації» та поетичне намисто «Із слів Кобзаря».

Новинкою для учнів став конкурс «Репродукція картин Т.Г. Шевченка». Переможцями стали учні гр № 22 Кубарева Кристина та Новікова Олена з фоторепродукцією картини Т. Шевченка «Сліпа», «Катерина», «Голова матері» та учнень гр № 12 Куркурін Анатолій з роботою «Автопортрет».

Читати 204 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa